CATERING KÁVY NA AKÚKOĽVEK UDALOSŤ

Dni obce, vinobranie, letecké dni, kultúrne akcie, svadby… náš catering je presne to, čo hľadáte. Na mieru robený prenosný cateringový pult vieme dopraviť, rozložiť a pripravovať na ňom kávičku na akejkoľvek spoločenskej udalosti. Dokážeme pripravovať rôzne druhy káv na viacerých mlynčekoch, takže máte možnosť ochutnať kávu od talianskej klasiky, až po výberové kávy slovenských, či zahraničných pražiarní.

K tomu aby sme dokázali fungovať, potrebujeme jedine elektrickú zásuvku na 220V. Všetko ostatné máme a prinesieme. Na cateringoch okrem jednorazových obalov používame aj keramické šálky, aby sme umocnili zážitok ako z kaviarne. Súčasťou nášho stanu sú samozrejme chladnička, umývadlo a v prípade potreby vieme zabezpečiť aj zopár stolíkov so stoličkami.

Ak sme Vás zaujali, neváhajte nás kontaktovať

Máte otázky? Chceli by ste viac informácií? Pripravujete udalosť a chceli by ste individuálnu cenovú ponuku? Neváhajte nás kontaktovať cez nižšie uvedený kontaktný formulár, alebo sa s nami spojte cez naše sociálne siete, mail, prípadne telefonicky. Všetky kontakty nájdete tu.

All search results