Aj vy prechádzate jednotlivé e-shopy a hľadáte ten správny kávovar? Obráťte sa na nás a s jeho výberom Vám radi pomôžeme. Pracujeme s overenými automatickými kávovarmi značiek DeLonghi, JURA a Saecco, a taktiež s profesionálnymi pákovými kávovarmi Lelit a Iberital. Každý kávovar pred odovzdaním zákazníkovi prechádza našou kontrolou, nastavením a odskúšaním, čím Vás odbremeníme od študovania návodu na jeho použitie a prvé zapnutie .

Ste „kávičkár“ a chcete si vychutnať kvalitnú kávu v prostredí Vášho domova? Pracujete v spoločnosti, kde by ste si radi s kolegami vychutnali šálku chutnej kávy, prípadne pohostili svoje návštevy a obchodné stretnutia na úrovni? Otvárate kaviareň, reštauráciu, bar prípadne uvažujete o zmene dodávateľa kávového vybavenia? Ak ste aspoň na jednu z vyššie uvedených otázok
odpovedali „ÁNO“, tak ste na správnej adrese.

Už od 4kg kávy mesačne Vám poskytneme kávovar s kompletným servisom a v prípade záujmu aj s kompletnou údržbou a čistením, čím Vás zbavíme všetkých starostí s prípravou kávy. Vám neostane už nič iné, než si vychutnať šálku kávy Caffé PUTTO.
Radi Vás privítame v našom showroome prípadne vycestujeme za Vami a pri šálke kávy nájdeme riešenie vhodné priamo pre Vás.

All search results