Caffé PUTTO

Jedinečná pražiareň s tradíciou a koreňmi v talianskom Turíne

Čo na prvý pohľad vyzerá ako úplne normálny dom na predmestí Turína, skrýva skutočný poklad. Za bránami sa totiž nachádza malá rodinná pražiareň Caffé Putto, kde je všetkonaozaj autentické a tradičné. Kancelária, pražiareň a aj malý obchodík vyzerajú nedotknuto, ako keby sa tam zastavil čas v 50. rokoch. Prečo ale meniť niečo, keď káva, ktorú robíte je tak dobrá?

Ready After Coffee

Výberová káva MADE IN SLOVAKIA z Bošian

Káva, u ktorej sa počas celého procesu dbá na najlepšiu starostlivosť. Od pestovania, cez zber, spracovanie a správne praženie. Svetová produkcia výberovej kávy je len okolo 5%. Všetky kávy od Ready After Coffee sú pražené práve z výberovej kávy.

Poetry Coffee

Poézia v šálke. Rodinná pražiareň kávy z Levíc

Cieľom Poetry Coffee je pražiť najlepšiu kávu v rámci mesta Levice. Preto dôkladne vyberjú kávy z celého sveta a s láskou ich pražia tak, aby sa rozvinuli jej prirodzené chute. Túžia ľuďom priblížiť rozmanitosť chutí, zlepšiť ich deň a zanechať v nich radosť z každej vypitej šálky kávy. Aj preto do každého balíčka vkladajú jedinečnú báseň, ktorá môže spríjemniť Váš deň.

Fjord Coffee Roasters

Pražiareň výberovej kávy z Berlína

Fjord Coffee Roastery je pražiareň výberovej kávy, ktorá bola založená s cieľom pražiť a poskytovať ľuďom výnimočnú kávu, ktorej pitie prinesnie nezabudnuteľný zážitok. A to sa im veru podarilo. Ráčte vstúpiť do sveta výberovej kávy najvyššej úrovne a presvedčte sa sami.

FIELD Coffee

Čistá svedomitá káva z Berlína

FIELD Coffee je podznačkou berlínskej pražiarne Fjord Coffee. Field predstavuje zmesi výberových káv s vyrovnanou chuťou, sladkosťou a skutočnou ľahkosťou. Surová káva kupovaná priamo od farmárov a upražená s cieľom pre dokonalý pôžitok z kávy.
All search results